Sieć

Fortinet

Fortinet jest światowym liderem bezpieczeństwa cybernetycznego z misją dostarczenia najbardziej innowacyjnych zabezpieczeń infrastruktury IT. Rozwiązania Fortinet chronią sieci we wszystkich branżach i regionach świata — od punktów końcowych i urządzeń przenośnych, aż po obrzeża i rdzeń sieci, w tym także bazy danych, systemy komunikacyjne i aplikacje webowe. Z produktów Fortinet korzysta ponad 300 000 klientów na całym świecie, w tym większość firm z listy Fortune Global 100. 

Microsens

Firma MICROSENS jest obecna na rynku rozwiązań optycznych od 1993 r. Jako jeden z pionierów w dziedzinie systemów transmisji światłowodowej, ta międzynarodowa firma zajmuje się wszystkimi obszarami technologii optycznej. Portfolio produktów firmy rozciąga się od rozwiązań dla przyszłościowych sieci biurowych czy przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach poprzez rozwiązania sieciowe dla dużych ośrodków i służące do tworzenia połączeń między centrami obliczeniowymi, aż po szczególnie wydajne rozwiązania na potrzeby sieci rozległych (WAN). 

Extreme Networks

Extreme Networks oferuje kompletne, najnowocześniejsze rozwiązania sieciowe od brzegu po rdzeń sieci - wysoce wydajne przełączniki i routery dla każdego obszaru sieci, urządzenia dostępowe dla przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN oraz ujednolicone narzędzia do zarządzania siecią oraz analityki aplikacji.

Infoblox

Infoblox – upraszcza, automatyzuje i zarządza Infoblox jest liderem rynku systemów do automatyzacji zarządzania sieciami i ich kontroli. Dzięki rozwiązaniom do zarządzania adresami IP oraz serwerami DNS i DHCP jest w stanie zagwarantować firmom ciągłość biznesową, większą dostępność i zgodność z regulacjami prawnymi. Innowacyjnym rozwiązaniem jest architekturęa sieciowa Infoblox Grid, która zwiększa możliwości rozproszenia usług w sieci, a przez to lepsze sprawowanie kontroli i zwiększenie dostępności infrastruktury. 

Juniper Networks

Juniper Networks - jeden z największych na świecie producentów sprzętu sieciowego. Dirma specjalizuje się w budowie wysokowydajnych, specjalizowanych platform routingowych dla sieci operatorskich. Oferta obejmuje  także m.in. przełączniki przeznaczone do rozwiązań enterprise, sieci kampusowych oraz do centrów przetwarzania danych. 

IT

VMware

VMware jest globalnym liderem w dziedzinie infrastruktury środowiska chmury i rozwiązań mobilnych dla biznesu. Dzięki wiodącej technologii wirtualizacji VMware, nasze rozwiązania oferują nowy, „odważny” model IT, który jest bardziej płynny, elastyczny i bezpieczniejszy. Klienci VMware mogą szybciej wdrażać innowacje, dzięki możliwości szybszego tworzenia, automatycznego dostarczania i bezpieczniejszego użytkowania dowolnej aplikacji.  W 2014 r. firma VMware zanotowała przychód w wysokości 6 mld dolarów, obecnie obsługuje ponad 500 tys. klientów i współpracuje z 75 tys. partnerów. 

Oracle

Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych oraz usług platformy, obsługując na świecie ponad 420 tys. klientów.
Firma zatrudnia ponad 120 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 38,3 mld USD (w roku finansowym 2015). Serwery baz danych, oprogramowanie warstwy pośredniej oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 145 krajach na całym świecie. 

Intel

Firma Intel wspiera innowacyjne rozwiązania na całym świecie Zapewne wiesz, że nasza firma produkuje procesory. Jednak nie tylko tym się zajmujemy. Opracowując nowatorskie rozwiązania, Intel przesuwa granice możliwości inteligentnych, połączonych z siecią technologii, zdolnych poprawiać jakość życia ludzi na całym świecie. Intel tworzy podzespoły obecne w najnowszych urządzeniach oraz technologiach odpowiedzialnych za niezawodne działanie chmur obliczeniowych. Promuje różnorodność w miejscu pracy, zrównoważony rozwój oraz wspiera branżę oświatową.  

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise to największy na świecie dostawca infrastruktury informatycznej, oprogramowania, usług oraz rozwiązań dla przedsiębiorstw różnej wielkości. HPE tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. HPE w Polsce jest największą firmą technologiczną w Polsce zatrudniającą kilka tysięcy pracowników i współpracującą z licznym gronem partnerów. 

IBM

IBM jest światowym liderem w produkcji  najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Firma przekłada zaawansowane technologie na wymierne korzyści dla klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

 

Bezpieczeństwo

Forcepoint

Firma Forcepoint powstała na początku 2016 roku z połączenia trzech spółek: Websense, Raytheon Cyber Products i Stonesoft. Każda z tych firm ma bogatą historię innowacyjności i doświadczenie w zakresie niebezpieczeństwa. Forcepoint jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych systemów zabezpieczających najważniejsze kanały komunikacyjne przedsiębiorstwa czyli Web i pocztę elektroniczną oraz rozwiązań chroniących dane przed wyciekiem (DLP - Data Leakage Prevention).

Wallix

Wallix to firma zajmująca tworząca rozwiązania pomagające organizacjom chronić i zabezpieczyć krytyczne zasoby IT, w tym dane serwerów, terminali i innych urządzeń. Wallix jest posiada siedziby siedzibą w Paryżu, Londynie, Monachium i Dubaju. Ponad 400 organizacji wybrało Wallix celu zabezpieczenia swoich systemów informacyjnych, w tym Alain Afflelou, Danagas, Dassault Aviation, Gulf Air Maroc Telecom, McDonald, Michelin, PSA Peugeot-Citroën . Wallix jest członkiem społeczności "BPI Excellence".

Omnilogy

Spółka Omnilogy powstała jako efekt połączenia kompetencji konsultacyjnych i inżynierskich z zakresu monitoringu i wydajności systemów informatycznych. Firma ma w sobie pasję dostarczania usług, które pozwalają na rozwiązanie problemów na styku Biznesu i IT . 

F5 Networks

Firma F5 dostarcza zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, z których korzystają największe światowe przedsiębiorstwa, w tym operatorzy telefonii komórkowej oraz organizacje publiczne. Rozwiązania F5 zapewniają kompleksową ochronę przed atakami w sieci, gwarantując przy tym pełną dostępność aplikacji dedykowanych klientom oraz pracownikom firmy.

Flowmon Networks

Flowmon jest kompletnym rozwiązaniem do monitorowania i zabezpieczania sieci komputerowych, opierającym się na technologii monitorowania przepływów IP (technologie netflow). Obejmuje efektywne, autonomiczne sondy dla wszystkich typów sieci do prędkości 100 Gb/s, kolektory do zapisywania danych, wizualizacji i analizowania statystyk sieciowych oraz inne moduły rozszerzające. Flowmon zapewnia pełną widoczność ruchu sieciowego w warstwach L2, L3/L4 oraz L7 Monitorowanie oparte na przepływie udostępnia szczegółowe informacje dotyczące komunikacji wewnętrznej, profili czasowych, czasu trwania, częstotliwości, protokołów, wolumenu danych czy oźnień w ruchu sieciowym. Te statystyki umożliwiają niezwykle szczegółowe monitorowanie w czasie rzeczywistym nie tylko wykorzystania sieci, działań użytkowników czy korzystania z Internetu ale i dają możliwość bardzo efektywnej, ciągłej diagnostyki i monitorowania zagrożeń sieci z wykorzystaniem "machine learning" i analizy behawioralnej (NBA). 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij