E - dysk udostępniany w Polcom Data Center

 

E-dysk to wirtualna powierzchnia dyskowa dedykowana dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Pozwala na przechowywanie danych biznesowych bez ograniczeń. Umożliwia zapis i odczyt danych w dowolnym miejscu za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do sieci Internet. To taka pamięć przenośna bez konieczności zabierania jej ze sobą. Jest dostępna za pośrednictwem Internetu lub odpowiedniej aplikacji zainstalowanej na wykorzystywanym urządzeniu.

Jak to działa? 

Jest to usługa dopasowująca się do aktualnej sytuacji biznesowej – jeżeli danych przybywa pojemność e-dysku wzrasta. Dzieje się to bez ograniczeń i bez konieczności inwestycji we własną architekturę informatyczną. Znika również ryzyko utraty danych lub fizycznego uszkodzenia nośnika. Dane są przechowywane na serwerach profesjonalnego Data Center przy zachowaniu wysokich norm bezpieczeństwa. Użytkowanie e-dysku jest bardzo proste. Działa na zasadzie "przenieś i zapisz". Dodatkowo usługa posiada nowoczesny system rozliczenia czyli opłatę za faktyczne użycie przestrzeni dyskowej.

 

Charakterystyka:

  • szybki dostęp do wszystkich rodzajów archiwizowanych plików za pośrednictwem sieci Internet
  • możliwy dostęp do danych za pośrednictwem urządzeń mobilnych
  • bezpieczeństwo przesyłanych danych dzięki szyfrowanemu połączeniu oraz składowaniu ich w profesjonalnym Data Center
  • archiwizacja danych klientów gwarantująca , że dane nigdy nie zostaną utracone
  • automatyczna przesyłanie danych do profesjonalnego ośrodka data center możliwość zarządzania kontaktami oraz kalendarzem
  • współdzielona przestrzeń pod dokumenty i wspólna praca na dokumentach.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcjej, zadaj nam bezpośrednie pytanie   Formularz kontaktowy

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij
Real Time Web Analytics