Platforma informatyczna w modelu usługowym w Polcom Data Center

 

W ramach Platformy Informatycznej dostępne są następujące rodzaje usług:

  • Moc obliczeniowa.
  • Składowanie danych.
  • Kopia bezpieczeństwa.
  • Platforma e- commerce.
  • Wirtualne biurko.

 

Charakterystyka

To przekrojowe rozwiązanie umożliwiająca wykorzystanie profesjonalnej platformy informatycznej w modelu usługowym. To kompletne i gotowe środowisko do uruchomienia dowolnej aplikacji klienta. Usługa zapewnia wszystkie składniki, łącznie z systemem operacyjnym i bazą danych dostosowanych do potrzeb danej aplikacji. Usługa jest dostępna na żądanie, można ją uruchomić nieomal natychmiast po zleceniu. Czasochłonny i kosztowny proces zamawiania sprzętu informatycznego, dostawy, konfiguracji i testów odchodzi w  niepamięć. Klienci w dowolnym momencie mogą zmienić parametry usługi, zwiększyć ją lub zmniejszyć. Klienci mogą zmieniać parametry osobiście lub zlecać tę pracę inżynierom Polcom. Usługa działa przez 24 godziny na dobę i jest pod stałą opieką zespołu specjalistów. Wszystkie dane są tylko i wyłącznie w Polcom Data Center i są przechowywane w kilku kopiach na niezależnych profesjonalnych urządzeniach do składowania i archiwizowania danych. Uruchomienie i udostępnienie kompletnego środowiska pod takie aplikacje jak SAP, Microsoft Exchange lub Microsoft Dynamics AX zajmowało kilka minut. Środowisko było w pełni gotowe do instalacji i konfiguracji aplikacji.

 

O naszych usługach

Nie ma już konieczności ponoszenia kosztów i wykonywania prac związanych z zakupem własnej platformy. Rozwój architektury informatycznej, będący wynikiem rozwoju firmy lub konkretnego projektu biznesowego nie stanowi żadnego kłopotu. Nasi kliencie nie muszą się już martwieć awariami i wynikającymi z nich przestojami, mogą skupić się na swojej głównej działalności. Architektura Polcom jest tak zbudowana, by awaria pojedynczego elementu nie miała absolutnie żadnego wpływu na działanie całości. Metodyka i sposób gromadzenia i przechowywane danych gwarantuje, że dane naszych klientów nigdy nie zostaną utracone.

 

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej - zadaj nam pytanie: Formularz kontaktowy 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij